آرمان مرادی سه شنبه 27 آبان 1393 04:30 ب.ظ نظرات ()

مراسم سوم مرتضی عزیز

27آبان ماه ساعت 2 بعد از ظهر  بلوارمرزداران تقاطع یاسر مسجد امیرالمومنین برگزار می شود. 


توضیحات پدر مرتضی پاشایی درباره تاریخ دفن وی



معاون امور اجتماعی فرهنگی و روابط عمومی سازمان بهشت زهرا (س) در گفتگو با «موسیقی ما»؛
سعید خال: تاریخ پذیرش «مرتضی پاشایی» در سایت بهشت زهرا (س) ثبت شده است، نه تاریخ دفن
موسیقی ما – از آخرین ساعات شب گذشته که خبر خاکسپاری «مرتضی پاشایی» در رسانه‌ها منتشر شد، عده‌ای با انتشار تصویر سایت بهشت زهرا (س) که در آن تاریخ دفن پاشایی ۲۴ آبان ثبت شده، حاشیه‌ها و حرف و حدیث‌هایی را مبنی بر خالی بودن تابوت پاشایی در روز تشییع پیکرش در تالار وحدت در فضای مجازی پخش کردند.به گزارش «موسیقی ما»، انتشار این صحبت‌ها و تصاویر به سرعت در شبکه‌های اجتماعی بازتاب داشت و باعث شد خیلی زود صحبت‌ها و حرف و حدیث‌ها شدت بگیرد.

خبرنگار «موسیقی ما» در تماس با «سعید خال» (معاون امور اجتماعی فرهنگی و روابط عمومی سازمان بهشت زهرا (س)، درباره این اخبار و شایعه‌ها گپ و گفتی انجام داده که در ادامه می‌خوانید:
 
  • * شبهاتی با استناد به سایت بهشت زهرا (س) درباره تاریخ دفن مرتضی پاشایی در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده است. این سایت چقدر قابل استناد است؟
فکر می‌کنم همه کسانی که دیشب در بهشت زهرا (س) بودند دیدند که ایشان دقیقا در چه ساعت و زمانی به خاک سپرده شدند. حالا اینکه در سایت ما تاریخ پذیرش ۲۴‌ام خورده بحث دیگری ست. تاریخ پذیرش «مرتضی پاشایی» در سایت بهشت زهرا (س) ثبت شده است، نه تاریخ دفن ایشان.
 
  • * یعنی برای تمام افراد تاریخ پذیرش در سایت ثبت می‌شود؟
ببینید آقای پاشایی روز شنبه به بهشت زهرا (س) منتقل شدند و کارهای مربوط به ایشان انجام شد و صبح روز یکشنبه تحویل خانواده‌اش شد جهت شرکت در مراسم تشییع. همه افرادی که در پی اعلام و انتشار این قبیل شایعه‌ها هستند قطعا افرادی‌اند در پی سوء استفاده از این قبیل مباحث‌اند. خانواده ایشان بهترین و مرجع‌ترین افرادی‌اند که می‌توانند در این زمینه اظهار نظر نمایند.
 
 ****
  • * پدر مرتضی پاشایی: روح مرتضی را با این شایعه‌ها آزرده نکنید
پیگیری‌های خبرنگار «موسیقی ما» برای یافتن جواب درست به پدر «مرتضی پاشایی» ختم شد و ایشان در شرایطی که اوضاع روحی مناسبی نداشت، درباره این صحبت‌ها و حرف و حدیث‌ها به «موسیقی ما» گفت: «متاسفانه این حاشیه‌ها و شایعه‌ها به گوش ما هم رسیده و متاسفم برای عاملین انتشار این اخبار. ما‌‌ همان اول صبح یکشنبه برای خاکسپاری مرتضی اقدام کردیم ولی به علت ازدحام شدید نتوانستیم و حوالی غروب در حالی که خیلی از اهالی رسانه‌ها و عکاسان هم حضورداشتند مراحل خاکسپاری انجام شد.»

وی در پاسخ به این قبیل حاشیه سازی‌ها گفت: «روح مرتضی را با این شایعه‌ها آزرده نکنید. از مردمی که برای بدرقه مرتضی آمده بودند ممنونم و از همه دوستداران‌اش می‌خواهم برای آمرزش روح مرتضی دعا کنند.»