فردین محمدی شنبه 17 خرداد 1393 04:41 ب.ظ نظرات ()
   
میگن سریالی خوبه که خیابان خلوت کن باشه.الان در کل صدا و سیمای ما سریال خیابان خلوت کن خیلی کم شده.تک و توک از این سریال ها میشه گیر آورد.البته اخیرا سریال ستایش تقریبا تونسته خیابان خلوت کن باشه.
   این چند ساله یعنی این 7 ، 8 سال اخیر خیلی کم سریال های صدا و سیما به دل من نشسته.میگن سریالی خوبه که بتونه هفتگی پخش بشه و مخاطبش رو هم داشته باشه.یعنی مخاطب هفته رو صبر کنه تا قسمت بعدی سریال پخش بشه.
  میدونین چرا الان اکثر سریال هایی که پخش میشه هر شبی هست؟چون واقعا انقدر جذابیت ندارند که مخاطب تا هفته بعد برای اون صبر کنه.از معدود سریال های عالی این چند سال اخیر صدا و سیما مختار نامه بود که به نظر من شاهکاری بود.من شب امتحان دانشگاهم بود ولی نمی تونستم مختار رو نبینم.ولی یادش بخیر شبکه 3 زمان مدیریت آقای صافی هر شب یک سریال بسیار پر مخاطب داشت.سریال هایی که هفتگی پخش میشد و واقعا پر مخاطب و خیابان خلوت کن بود.
    مثلا سریال خط قرمز،پس از باران،زیر آسمان شهر، دردسر والدین، مسافری از هند ،طنز های 90 شبی مهران مدیری و ...
شبکه 3 یک زمان مدیریت آقای صافی در اوج بود.و هیچ شبکه ماهواره ای نمی توانست با آن رقابت کند.ولی با رفتن آقای صافی از مدیریت این شبکه نزول این شبکه نیز شروع شد.و دیگر شبکه 3 نشد آنچه باید بشود.

   امیدواریم ما که در کشور دغدغه جوانانمان را داریم و نگران استقبال از شبکه های ماهواره ای هستیم انقدر نگاه تنگ و محدود نداشته باشیم و بگذاریم عوامل فیلم ساز و سریال ساز ما راحت تر و بدون محدودیت در داخل به تولید سریال و فیلم بپردازند تا دوباره آشتی مخاطبین با صدا و سیمای داخلی شکل گیرد.